S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.


        

HK-SFP-1.25G-20-1550 - Modul SFP (20km, Single mode)

HK-SFP-1.25G-20-1550

skladom

 

Číslo produktu: YhiHKSFP125G201550
Výrobca: Hikvision
Záruka: mesiace: 36

SFP modul




  • Napájací zdroj 3,3 V

  • Small form factor pluggable (SFP) MSA kompatibilný

  • Jednovláknový obojsmerný LC konektor

  • Možnosť pripojenia za prevádzky

  • V súlade s normou ROHS

  • Nákladovo efektívne riešenie SFP umožňuje vyššiu hustotu portov a väčšiu šírku pásma

  • Podporuje 1,25G Ethernet

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

YzQ3MDE