S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení. Nastavenia cookies môžete zmeniť v nastavení vášho prehliadača.


        

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM - Modul SFP (1km, Multi mode)

HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

skladom

 

Číslo produktu: Yhihksfp125g1310dfmm
Výrobca: Hikvision
Záruka: mesiace: 36
Nákupom získate 20 bodov
naša cena bez DPH : 17,00 EUR
naša cena s DPH (20 %):
20,40 EUR

do košíka:
   

SFP modul




  • Napájací zdroj 3,3 V

  • Kompatibilný s MSA s malým tvarovým faktorom (SFP)

  • Duplexný LC konektor

  • Schopnosť pracovať za chodu

  • Vyhovuje norme ROHS

  • Nákladovo efektívne riešenie SFP, umožňuje vyššiu hustotu portov a väčšiu šírku pásma

  • Podpora 1,25 G Ethernet

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 

Mzc2NDc2